• Kontakt na OO PZ Čaňa

riaditeľ OO PZ: mjr. JUDr. Mgr. Vladimír Šolc
            kontaktný policajt: npráp. Štefan Vida
            email: stefan.vida@minv.sk

V prípade potreby môžete taktiež využiť tiesňovú linku polície – 158, prípadne číslo 112 a taktiež nás môžete kontaktovať emailom na adrese: chranimedeti@minv.sk.

• Školský slávik 2024

V piatok 19. apríla 2024 sa uskutočnil na škole 3. ročník speváckej súťaže ,,Školský slávik", ktorej cieľom je poukázať na hudobné talenty, prispievať k zvyšovaniu umeleckej úrovne spevu na škole, ale hlavne viesť žiakov k samostatnosti, k prezentovaniu sa s pocitom úspechu a radosti. Súťažilo sa v troch kategóriách a porota v zložení pedagógov školy na čele s pánom riaditeľom to ani tohto roku nemala pri hodnotení ľahké. Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme.

• Medzinárodný deň florbalu

Presne pred piatimi rokmi bol 12. apríl vyhlásený za Medzinárodný deň florbalu. A ako, ak nie športovaním tento deň osláviť? Naši chlapci A a B variantu a PŠ si zahrali priateľský zápas v zmiešaných družstvách. Zápas nemal víťaza – vyhrali všetci, ktorí sa zapojili a urobili tak prospešnú vec pre svoje zdravie. Viac vo fotogalérii.

• Návšteva čističky odpadových vôd v Čani

11. apríla navštívíli žiaci čístičku odpadových vôd v Čani. Zodpovedný pracovník pán Peter Pleš nás oboznámil s technológiou čistenia vôd. Previedol nás prevádzkou a porozprával nám o mechanickom a biologickom čistení vôd. Vysvetlil nám ako fungujú jednotlivé nádrže a čo sa v nich deje. Exkurzia sa nám veľmi páčila a určite sa tam ešte pôjdeme pozrieť.

• Meno školy
        • Spojená škola internátna Ždańa